Wirnik rozrusznika 137069

Producent: CARGO

Numer katalogowy: 137069

Dostępność:

Magazyn główny 0

Magazyn 24h 0

Magazyn Holandia 7 dni 0

Cena: 100,00pln
Cena netto: 81,30pln
Ilość:

Cechy produktu:


DŁUGOŚĆ 1 [MM] 123
ILOŚĆ ZĘBÓW 9
MOC [KW] 1,1
NAPIĘCIE [V] 12
ŚREDNICA ZEWN. [MM] 55

Zastosowania:


BOSCH 0001107030
BOSCH 0001107031
BOSCH 0001107037
BOSCH 0001107048
BOSCH 0001107049
BOSCH 0001107056
BOSCH 0001107059
BOSCH 0001107064
BOSCH 0001107075
BOSCH 0001107077
BOSCH 0001107079
BOSCH 0001107080
BOSCH 0001107082
BOSCH 0001107088
BOSCH 0001107092
BOSCH 0001107093
BOSCH 0001107098
BOSCH 0001107100
BOSCH 0001107101
BOSCH 0001107108
BOSCH 9007045009
BOSCH 9007045018
BOSCH 9007045020
CHRYSLER 4557468
CHRYSLER 4793110
FORD 1030151
FORD 97KB11000AB
FORD 97KB11000AC
MERCEDES BENZ 0011516901
MERCEDES BENZ 0051510601
MERCEDES BENZ 0051514601
NISSAN 23300-99B05
NISSAN 23300-99B06
NISSAN 23300-99B15
NISSAN 23300-99B16
OE 1030151
OE 1092117
OE 6004AA0018
OE 9007045016
OE 9007045018
OE 9007045020
OE 97KB11000AB
OE 97KB11000AC
OE B001110240
OPEL 1202179
OPEL 90586916
OPEL 9117691
ROVER NAD101340
TOYOTA 28100-02040
TOYOTA 28100-02080
VOLKSWAGEN 012911023

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:


Powiązane produkty
332,10pln
323,49pln