Wirnik rozrusznika 132814

Producent: CARGO

Numer katalogowy: 132814

Dostępność:

Magazyn główny 0

Magazyn 24h 0

Magazyn Holandia 7 dni 0

Cena: 221,40pln
Cena netto: 180,00pln
Ilość:

Cechy produktu:


DŁUGOŚĆ 1 [MM] 161
ILOŚĆ ZĘBÓW 15
MOC [KW] 1,8
NAPIĘCIE [V] 12
ŚREDNICA ZEWN. [MM] 58,9

Zastosowania:


BMW 12411713898
BMW 12411720663
BMW 12411720664
BOSCH 0001110001
BOSCH 0001110002
BOSCH 0001110007
BOSCH 0001110008
BOSCH 0001110009
BOSCH 0001110010
BOSCH 0001110011
BOSCH 0001110012
BOSCH 0001110013
BOSCH 0001110014
BOSCH 0001110015
BOSCH 0001110016
BOSCH 0001110019
BOSCH 0001110022
BOSCH 0001110023
BOSCH 0001110029
BOSCH 0001110030
BOSCH 0001110031
BOSCH 0001110032
BOSCH 0001110039
BOSCH 0001110041
BOSCH 0001110043
BOSCH 0001110045
BOSCH 0001110046
BOSCH 0001110048
BOSCH 0001110049
BOSCH 0001110051
BOSCH 0001110053
BOSCH 0001110061
BOSCH 0001110062
BOSCH 0001110064
BOSCH 0001110065
BOSCH 0001110066
BOSCH 0001110067
BOSCH 0001110069
BOSCH 0001110070
BOSCH 0001110072
BOSCH 0001110075
BOSCH 0001110076
BOSCH 0001110077
BOSCH 0001110084
BOSCH 0001110085
BOSCH 0001110086
BOSCH 0001110087
BOSCH 0001110088
BOSCH 0001110091
BOSCH 0001110098
BOSCH 0001110099
BOSCH 0001110104
BOSCH 0001110106
BOSCH 0001110107
BOSCH 0001110108
BOSCH 0001110113
BOSCH 0001110118
BOSCH 0001110119
BOSCH 0001110122
BOSCH 0001110123
BOSCH 0001110133
BOSCH 0001110134
BOSCH 0001117008
BOSCH B001117012
BOSCH B001117013
BOSCH B001117050
BOSCH B001117070
BOSCH B001117071
BOSCH B001117148
BOSCH B001117149
FORD 89AB11000AA
FORD 89BB11000AB
FORD 91AB11000EB
FORD 91AB11000FB
FORD 91AB11000PA
FORD 91BB11000LA
FORD 92AB11000HA
FORD 92AB11000HB
MERCEDES BENZ 0031515001
MERCEDES BENZ 0031517901
MERCEDES BENZ 0041513701
MERCEDES BENZ 0041514501
MERCEDES BENZ 0041516501
MERCEDES BENZ 0041517001
NIPPONDENSO 128000-1000
NIPPONDENSO 128000-1001
OE 7003146
OE 7203211
OE 89AB11000AA
OE 91AB11000FB
OE 91AB11000PA
OE 92AB11000HA
OE 92AB11000HB
OE 92AX11000HB
OE 95VW11000DA
OPEL 1202016
OPEL 1202045
OPEL 1202156
OPEL 1202956
OPEL 90443488
OPEL 90540586
VOLKSWAGEN 020911023B
VOLKSWAGEN 02A911023B
VOLKSWAGEN 02A911023C
VOLKSWAGEN 02A911023G
VOLKSWAGEN 02A911023H
VOLKSWAGEN 02A911023Q
VOLKSWAGEN 02B911023C
VOLKSWAGEN 068911023G
VOLKSWAGEN 068911023L
VOLKSWAGEN 068911023M
VOLKSWAGEN 068911023P
VOLKSWAGEN 068911023S
VOLKSWAGEN 068911023T
VOLKSWAGEN 068911024B
VOLKSWAGEN 073911023A
VOLKSWAGEN 176911023

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:


Powiązane produkty
599,00pln
307,50pln
293,97pln
217,25pln
279,00pln
365,31pln
312,42pln
293,97pln
343,17pln
292,74pln
499,00pln