Bendiks 1011210

Producent: CARGO

Numer katalogowy: 1011210

Dostępność:

Magazyn główny 2

Magazyn 24h 0

Magazyn Holandia 7 dni 0

Cena: 49,20pln
Cena netto: 40,00pln
Ilość:
Średn. zewn. w mm 27.70, Długość całkowita w mm 79.50, Średn. wewn. w mm 12.00, Liczba zębów 10, Wypusty A 10, Średn. zewn. w obudowy w mm 46.80, Kier. obrotu CCW, Wieloklin Bez, Zabezpieczenie Bez
 
Zastosowania:
 
BOSCH 0001107005
BOSCH 0001107006
BOSCH 0001108076
BOSCH 0001108077
BOSCH 0001108096
BOSCH 0001108097
BOSCH 0001112010
BOSCH 0001112011
BOSCH 0001114009
BOSCH 0001114010
BOSCH B001111217
BOSCH B001181014
 
Indeksy:
 
1006209553
BOSCH
1006209558
BOSCH
1006209565
BOSCH
1006209583
BOSCH
1006209910
BOSCH
1006209922
BOSCH
0195705541120535
EAN

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna Pozytywna

Przepisz kod z obrazka: