Włącznik elektromagnetyczny 131586

Producent: CARGO

Numer katalogowy: 131586

Dostępność:

Magazyn główny 2

Magazyn 24h 2

Magazyn Holandia 7 dni 0

Cena: 67,60pln
Cena netto: 54,96pln
Ilość:

Zastosowania:


BOSCH 0001106001
BOSCH 0001106002
BOSCH 0001107003
BOSCH 0001107004
BOSCH 0001107007
BOSCH 0001107008
BOSCH 0001108001
BOSCH 0001108002
BOSCH 0001108009
BOSCH 0001108010
BOSCH 0001108016
BOSCH 0001108017
BOSCH 0001108026
BOSCH 0001108027
BOSCH 0001108028
BOSCH 0001108029
BOSCH 0001108047
BOSCH 0001108053
BOSCH 0001108072
BOSCH 0001108073
BOSCH 0001108076
BOSCH 0001108077
BOSCH 0001108078
BOSCH 0001108101
BOSCH 0001108102
BOSCH 0001109040
BOSCH 0001110048
BOSCH 0001110049
BOSCH 0001110108
BOSCH 0001112003
BOSCH 0001112004
BOSCH 0001112008
BOSCH 0001112010
BOSCH 0001112011
BOSCH 0001112024
BOSCH 0001113001
BOSCH 0001113002
BOSCH 0001114003
BOSCH 0001114004
BOSCH 0001114005
BOSCH 0001114006
BOSCH 0001114009
BOSCH 0001114010
BOSCH 0001114015
BOSCH 0001114016
BOSCH 0001157024
BOSCH 0001157025
BOSCH 0001157028
BOSCH 0001157029
BOSCH 0001157030
BOSCH 0001208216
BOSCH 0001208217
BOSCH 0001208416
BOSCH 0001208417
BOSCH 0001208418
BOSCH 0001208419
BOSCH 0001208709
BOSCH 0001208710
BOSCH 0001208711
BOSCH 0001208712
BOSCH 0001208713
BOSCH 0001208714
BOSCH 0001211213
BOSCH 0001211214
BOSCH 0001211216
BOSCH 0001211217
BOSCH 0001211223
BOSCH 0001211224
BOSCH 0001211230
BOSCH 0001211231
BOSCH 0001211233
BOSCH 0001211234
BOSCH 0001211235
BOSCH 0001211236
BOSCH 0001211255
BOSCH 0001211256
BOSCH 0001211257
BOSCH 0001211258
BOSCH 0001211502
BOSCH 0001211503
BOSCH 0001211504
BOSCH 0001211505
BOSCH 0001211525
BOSCH 0001211526
BOSCH 0001211527
BOSCH 0001211528
BOSCH 0001211529
BOSCH 0001211530
BOSCH 0001311140
BOSCH 0001311141
BOSCH 0001311142
BOSCH 0001311143
BOSCH 0001314037
BOSCH 0001314038
BOSCH 9000042057
BOSCH 9000082050
BOSCH 9000082059
BOSCH 9000334103
BOSCH B001110116
BOSCH B001111217
BOSCH B001181007
BOSCH B001181014
FIAT 7727534
VOLKSWAGEN 026911023
VOLKSWAGEN 026911023B
VOLKSWAGEN 026911023E
VOLKSWAGEN 026911023F
VOLKSWAGEN 02A911023
VOLKSWAGEN 02A911023A
VOLKSWAGEN 02A911023D
VOLKSWAGEN 02A911023E
VOLKSWAGEN 034911023
VOLKSWAGEN 034911023A
VOLKSWAGEN 035911023D
VOLKSWAGEN 035911023L
VOLKSWAGEN 035911023M
VOLKSWAGEN 035911023N
VOLKSWAGEN 035911023O
VOLKSWAGEN 035911023Q
VOLKSWAGEN 036911023
VOLKSWAGEN 036911023A
VOLKSWAGEN 036911023B
VOLKSWAGEN 036911023D
VOLKSWAGEN 036911023E
VOLKSWAGEN 036911023F
VOLKSWAGEN 036911023G
VOLKSWAGEN 036911023H
VOLKSWAGEN 036911023J
VOLKSWAGEN 036911023M
VOLKSWAGEN 037911023
VOLKSWAGEN 049911023G
VOLKSWAGEN 049911023H
VOLKSWAGEN 052911023
VOLKSWAGEN 052911023A
VOLKSWAGEN 053911023A
VOLKSWAGEN 055911023B
VOLKSWAGEN 055911023E
VOLKSWAGEN 055911023F
VOLKSWAGEN 055911023G
VOLKSWAGEN 055911023H
VOLKSWAGEN 055911023J
VOLKSWAGEN 055911023K
VOLKSWAGEN 055911023M
VOLKSWAGEN 055911023R
VOLKSWAGEN 073911023
VOLKSWAGEN 073911023A
VOLKSWAGEN 175911023B

 

 

Solenoid – cewka powietrzna (bez rdzenia ferrytowego) o jednej warstwie uzwojenia, służąca do wytwarzania jednorodnego pola magnetycznego. Stosowany jest tam, gdzie wymagane są niewielkie indukcyjności lub wysokienapięcia

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:


Powiązane produkty
284,13pln
301,35pln
335,79pln
146,68pln
205,41pln
311,19pln
599,00pln
293,97pln
319,00pln
217,25pln
365,31pln
264,00pln
317,34pln
311,19pln
293,97pln
324,72pln
289,05pln
282,90pln
343,17pln
477,24pln
499,00pln